Qaction.pl - Nowości - Nowa wersja programu QWindykacja - 1.10.0
 
 
 
[InsERT S.A.] [RESET2 Sp. z o.o.] [ELZAB S.A.] [Innova S.A.] [Novitus S.A.] [POSNET S.A.]
 
 
 
 
 
 
[Ubezpiecza nas PZU S.A.]
 
 
 
Nowości

Nowa wersja programu QWindykacja - 1.10.0

2012-10-29

Oto lista zmian w tej wersji:

  1. Dodano możliwość automatycznego drukowania wezwań do zapłaty. Analogicznie jak w przypadku autowysyłki SMS i e-mail, jeśli zostaną spełnione warunki określone w konfiguracji, na domyślną drukarkę zostanie zrealizowany wydruk wezwań do zapłaty. W związku z tą funkcjonalnością sugerujemy stosowanie kopert "z okienkiem", aby usprawnić proces pakowania i wysyłki wezwań z pominięciem adresowania kopert.
  2. Dodano nowy moduł "Spłaty rozrachunków" pozwalający na wysyłanie potwierdzeń przyjęcia płatności. Przy jego tworzeniu wzorowano się na rozwiązaniach u operatorów telekomunikacyjnych i telewizyjnych, gdzie po dokonaniu zapłaty klient otrzymuje wiadomość SMS lub e-mail z potwierdzeniem lub podziękowaniem za dokonaną transakcję. Moduł działa w trybie automatycznym lub ręcznym i obsługuje wiadomość SMS i/lub e-mail.
  3. W szablonach wiadomości dodano nowy typ szablonu "Spłaty rozrachunków" związany z pkt. 2.
  4. W szablonach wiadomości dodano grupę znaczników <Spłaty rozrachunków> związanych z pkt. 2.
  5. W szablonach wiadomości dodano nowy znacznik <Inne - Data bieżąca> pozwalający na wstawienie do treści wiadomości bieżącej daty.
  6. Poprawiono błąd powodujący nieprzekazywanie całości wiadomości SMS, jeśli w jej treści występował znak &. Wiadomość była ucinana po znaku ampersandu.
  7. Dodano możliwość formatowania liczb w przypadku wykorzystywania systemu szybkich płatności, np. dotPay, Przelewy24.pl, itp. Systemy te wymagają, aby separatorem dziesiętnym był znak . (kropka) lub kwota była przemnożona przez 100. W tym celu w znaczniku <Rozrachunki - Kwota pozostała do zapłaty> należy na końcu dodać '%F2%' - jeśli ma być przemożna przez 100 lub '%F2%.' - jeśli ma być to kropka. Przykładowo: <Rozrachunki - Kwota pozostała do zapłaty %F2%> spowoduje zamianę kwoty 500,45 na 50045, zaś <Rozrachunki - Kwota pozostała do zapłaty %F2%.> spowoduje zamianę kwoty 500,45 na 500.45.
  8. W opcjach programu podzielono zakładkę "Inne" na "Wiadomości" oraz "Inne".
  9. Na zakładce "Inne" dodano pole wyboru Domyślna drukarka, pozwalający na ustawienie domyślnej drukarki, na którą będą realizowane wydruki w formie autowysyłki oraz trybie ręcznym. Ustawienie domyślnej drukarki dotyczy danego stanowiska komputerowego na którym jest użytkowany program.
  10. Dodano nowe wzory szablonów związanych z modułem "Spłaty rozrachunków" oraz typem wiadomości "Wydruk".

TAGI: qwindykacja